Stránky s informacemi

Na těchto stránkách najdete stovky příběhů vymyšlených tak, aby měly přesně 50 slov. Napsáno pro radost z vyprávění a vítězství nad těsným limitem.

Dentistova hláška

Můj dentista je pedant. Pořád kontroluje, jak používám speciální kartáčky. „Kolmo k zubu, vedle dásně a hýbat jen prsty.“

Minule jsem hýbal celou paží. Už zase. Zubař vstal a zahulákal: „Pane inženýre, to máte jako, když si chcete utřít pr-! Když budete hejbat celou rukou, budete mít počmáraný i záda!1


  1. On mi říká „inženýre“. Já mu říkal, že nejsem inženýr, ale on se toho drží. Zubař jeden. Mimochodem, vypadá jako herec Suchařípa starší.

10 komentářů

  1. Tak to je mazec, Zdeno! Super!!!

  2. Výborná historka. A s tou douškou, že vypadá jak Leoš Suchařípa, to opravdu dostává úplně filmový rozměr. Úplně to vidím a slyším, protože zrovna Suchařípův hlas byl nezaměnitelný :-)

  3. Hádejte, jak Vám ode dneška budu říkat, inženýre!

  4. Teda pane Inženýre..! Nemůžete mi to přehrát: :-D

  5. Už jsem se tomu zase zasmála!

  6. To jsem rád. Když jsme u toho, nezmiňovala jste se, drahá kolegyně, že máte taky samorostlého dentistu?

  7. Jéžišmarja…
    Moje paní zubařka je taky rázovitá – ale omezuje svoji invenci pouze na sledování dění pod oknem (onehda, když mě vrtala 5 dole vlevo, řešila zároveň, zda ze sklepa o tři patra níže nekrade někdo měděný kabely… to jsem se docela bála. O sebe, ne o kabely.)

Napadá vás vhodný komentář?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *