Stránky s informacemi

Na těchto stránkách najdete stovky příběhů vymyšlených tak, aby měly přesně 50 slov. Napsáno pro radost z vyprávění a vítězství nad těsným limitem.

Fušuje nám Brněnský deník do řemesla?

Začalo to nevinně, nenápadnými mikropříběhy o hořících pařezích. Jen tak, na dva řádky: V Kohoutovicích hořel pařez, V Údolní hořel pařez, U Tesca hořel pařez, V Medlánkách hořel pařez, V lese hoří pařez. Nedávno ale někdo u hřiště uvázal vránu – a autor se značkou (mal) o tom napsal příběh, kterým atakoval náš slavný limit 50 slov.

Ladí si redaktoři Brněnského deníku formu? Chtějí nám konkurovat?

Situaci budeme sledovat a průběžně vás informovat.

U dětského hřiště někdo uvázal vránu za nohu

Do Bednaříkovy ulice v brněnské Líšni vyjížděli v pondělí strážníci. Zatelefonoval jim svědek, který na tamním dětském hřišti údajně našel za nohu přivázanou vránu. „Na místo vyjela hlídka informaci ověřit. Zjistila, že je pravdivá. Strážníci ptáka z provázku odvázali a zvíře v pořádku odlétlo pryč,“ konstatoval mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. (mal) (zdroj)

V Kohoutovicích hořel pařez

V úterý krátce před jednou hodinou odpoledne vyjeli hasiči do ulice Libušina třída v brněnských Kohoutovicích. Hořel tam pařez. Uhasili ho a vrátili se zpátky na základnu. (zn) (zdroj)

Jeden komentář

  1. A Vrána odlétla zpátky na větev.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Ohlédnutí za brněnským požárem pařezu - [...] Příběhy na padesát slov: Fušuje nám Brněnský deník do řemesla? [...]

Napadá vás vhodný komentář?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.