Stránky s informacemi

Na těchto stránkách najdete stovky příběhů vymyšlených tak, aby měly přesně 50 slov. Napsáno pro radost z vyprávění a vítězství nad těsným limitem.

Jak je to teda s tím očičkem?

Na žádost naší věrné čtenářky ještě jedno objasnění funkce očička. Je zajímavé hlavně pro ty z vás, kteří čtou Příběhy už dlouho.

Nejprve základy:  Pokud vidíte tohle , nejste přihlášeni. Dokud se nepřihlásíte, nebudou se ukládat údaje o tom, co jste už četli, ani se nezobrazí značky   přečteno  a   nepřečteno.

A teď zásadní otázka: Proč jsou jako nepřečtené označeny skoro všechny příběhy, ačkoliv tyto stránky navštěvuji už léta (měsíce)? Je to proto, že náš redakční software nikdy nezaznamenával, co čtete. To dělá až od ledna a jen u toho čtenáře, který se přihlásil. Takže všichni, včetně mě, který viděl všechno, co na webu je, jsme na tom stejně a máme texty označkované ‚nepřečteno‘.

No dobře, ale můžu si nějak označit větší množství příběhů jako přečtené? 

Zatím jsem vymyslel jedinou pomůcku – velkou stránku se stovkou příběhů najednou – Portfolio 100. U každého je očičko, které můžete kliknutím změnit na přečteno/nepřečteno. Pokud máte nějaký další nápad, jak si rychle označkovat více textů, budu rád, když mi napíšete.

Napadá vás vhodný komentář?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.