Stránky s informacemi

Na těchto stránkách najdete stovky příběhů vymyšlených tak, aby měly přesně 50 slov. Napsáno pro radost z vyprávění a vítězství nad těsným limitem.

Označte si své oblíbené kousky

Milí příznivci Příběhů na padesát slov,
V době, kdy píšu tento vzkaz je na našich stránkách skoro 180 textů. Abych vám usnadnil stále obtížnější orientaci v obsahu a současně vyhověl těm z vás, kteří se rádi občas vracejí k oblíbeným příběhům, zprovoznil jsem novou funkci: Přidat k oblíbeným.

Jak funkci použít?

  1. Přejděte na stránku se svým oblíbeným příběhem. Máte to?
  2. Pod titulkem vyhledejte nápis „Přidat k oblíbeným“. Hotovo? Že to nemůžete najít? Šíš! Podívejte se na obrázek.
  3. Klikněte na nápis „Přidat k oblíbeným“. Ne, na to srdíčko neklikejte, to nic nedělá. Tak.

Co se stane po kliknutí na nápis „Přidat k oblíbeným“?

Do vašeho osobního seznamu oblíbených příběhů přibyde nová položka. Víte, kde – ? Nevíte. V horním menu stránek je nabídka „Moje oblíbené. Pořád nevíte? Zkuste to podle obrázku.
Položka má podobu odkazu na stránku s příběhem. Kliknete – jste tam.

A to je celé. Snad jen – kdybyste chtěli vidět, kolik čtenářů si oblíbilo některý příběh, můžete se podívat na Přehled oblíbených. Najdete ho v ovládací nabídce stránek – Přehledy příspěvků>Přehled oblíbených.

Ještě něco –

Technická poznámka – doporučení vydavatele

– Přihlašte se. Přihlášeným čtenářům se seznam ukládá bezpečně do databáze na serveru. To znamená, že po přihlášení vždycky najdou svůj seznam, lhostejno jaké PC nebo prohlížeč zrovna používají.
– Nepřihlášeným čtenářům se záznamy ukládají jen do souborů prohlížeče. To znamená, že v jiném PC nebo prohlížeči svůj seznam oblíbených nenajdou. A navíc, při nejbližší údržbě PC si soubory omylem smažou a o celý seznam přijdou.
– Přihlášení/Registrace

Bavte se.

Váš vydavatel ZK

Napadá vás vhodný komentář?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.