Stránky s informacemi

Na těchto stránkách najdete stovky příběhů vymyšlených tak, aby měly přesně 50 slov. Napsáno pro radost z vyprávění a vítězství nad těsným limitem.

Příjem soutěžních textů ukončen

A je to! První část naší soutěže máme za sebou – dorazilo 130 příspěvků. Do užšího výběru jsem jich vybral 67 – mix dobrých textů i těch, které nejsou zvlášť dobře napsané, ale čtenáře by mohly bavit.

Já (Z. Král, správce stránek) už jsem tedy svou čestnou povinnost porotce splnil a předávám žezlo.
Kdo bude vaše příspěvky posuzovat dál? Redakce webu Literarni.cz, organizátoři Noci literatury (tj. vedení Českého centra v Praze) a literární publicista Zdenko Pavelka.
Několik dní před „VIP večerem“ Noci literatury bude vyhlášen výsledek. Nejpozději 14/5.  Mezitím budu pokračovat ve vydávání textů z užšího výběru na našich stránkách.
Děkuji všem soutěžícím a držím palce. Máte užasnou fantazii!

3 komentáře

  1. Obrázek účinků na porotce výstižný :-) a když se podívám na tu sovu, přesně tak jsem si připadala, když jsem svůj příběh odeslala a napadla mě o 100% lepší pointa.. murphyho zákon:-)

  2. Alley, doufam, ze vas prispevek je na 50 slov.

  3. Presne takýto typ porotcu si vždy predstavujem. Vážny, zarastený a dobre upravený. Aj keď má okuliare podobne mojim, tak za sklami vidím, čestnosť, spravodlivosť a objektivitu. Sova sa však tvári akoby jej to bolo jedno. Protipóly sa však priťahujú.Autorovi sa však podarilo spojiť všetko čo takáto literárna súťaž potrebuje.

Napadá vás vhodný komentář?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *