Stránky s informacemi

Na těchto stránkách najdete stovky příběhů vymyšlených tak, aby měly přesně 50 slov. Napsáno pro radost z vyprávění a vítězství nad těsným limitem.

Příjem soutěžních textů ukončen

A je to! První část naší soutěže máme za sebou – dorazilo 130 příspěvků. Do užšího výběru jsem jich vybral 67 – mix dobrých textů i těch, které nejsou zvlášť dobře napsané, ale čtenáře by mohly bavit.

Já (Z. Král, správce stránek) už jsem tedy svou čestnou povinnost porotce splnil a předávám žezlo.
Kdo bude vaše příspěvky posuzovat dál? Redakce webu Literarni.cz, organizátoři Noci literatury (tj. vedení Českého centra v Praze) a literární publicista Zdenko Pavelka.
Několik dní před „VIP večerem“ Noci literatury bude vyhlášen výsledek. Nejpozději 14/5.  Mezitím budu pokračovat ve vydávání textů z užšího výběru na našich stránkách.
Děkuji všem soutěžícím a držím palce. Máte užasnou fantazii!

3 Komentáře:

  1. Obrázek účinků na porotce výstižný :-) a když se podívám na tu sovu, přesně tak jsem si připadala, když jsem svůj příběh odeslala a napadla mě o 100% lepší pointa.. murphyho zákon:-)

  2. Alley, doufam, ze vas prispevek je na 50 slov.

  3. Presne takýto typ porotcu si vždy predstavujem. Vážny, zarastený a dobre upravený. Aj keď má okuliare podobne mojim, tak za sklami vidím, čestnosť, spravodlivosť a objektivitu. Sova sa však tvári akoby jej to bolo jedno. Protipóly sa však priťahujú.Autorovi sa však podarilo spojiť všetko čo takáto literárna súťaž potrebuje.

Napadá vás vhodný komentář?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.