Stránky s informacemi

Na těchto stránkách najdete stovky příběhů vymyšlených tak, aby měly přesně 50 slov. Napsáno pro radost z vyprávění a vítězství nad těsným limitem.

Sklizeň kávy pro nejlepší strašidelný příběh

Sklizen kavy 08Oznamuji, že autor nejlépe ohvězdičkované story v Týdnu strašidelných příběhů obdrží jako odměnu mou letošní sklizeň kávy! Celou, do posledního zrna. Bude si moci ji upražit, nebo vysít, nebo prodat. To je jeho věc, já mu do toho mluvit nebudu. Nebo jí.

Jak se hvězdičkuje?

Pod každým příběhem vydaném v příštím týdnu najdete klikatelné hvězdičky. Každému příběhu můžete přidělit nejvíce 5 hvězd. Čím víc se vám bude textík líbit, tím víc hvězdiček dáte. Rozumíme si? Dobře. Na konci týdne se podívám, kdo má nejlepší hodnocení a nejvíc hodnotitelů. Pak bude slavnostní vyhlášení a kafe.  Cenu předám osobně.

Důležitá technická poznámka: Software si bude zapisovat ID počítačů hodnotitelů. Každý počítač bude moci volit jen jednou. Proto už teď doporučuji autorům obvolat další majitele počítačů – příbuzenstvo a kamarády, kteří jim dluží nějakou tu protislužbu. Poněvadž pokud budete mít jen jednoho hodnotitele, tak máte smůlu!

Konec hlášení.
[ratings]

2 Komentáře:

  1. Este by sa oplatilo to zariadit, aby hlasovanie zacalo az na dalsi tyzden. Inak ma ten, co je publikovany prvy automaticky viac sanci na hlas nez ten posledny…

Napadá vás vhodný komentář?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.