Stránky s informacemi

Na těchto stránkách najdete stovky příběhů vymyšlených tak, aby měly přesně 50 slov. Napsáno pro radost z vyprávění a vítězství nad těsným limitem.

Slunečný den

Krásné  slunečné ráno. Hned se mi lépe vstává a dostanu energii a dobrou náladu na celý den. Navíc mám dneska po delší době  práci, tak se těším. Někomu práce vadí, já si ji naopak vychutnávám.

Za hodinu jsem jí zastřelil jednou ranou zezadu. Necítila bolest, přesně jak si klient přál.

6 Komentáře:

  1. Krute ale vyborne!

  2. Bravo! Mrazivé, drsné, ale očistné… V příspěvku se autorovi daří redukovat tarantinovskou estetiku na její podstatu. Vystaví banalitu všednosti projasněnou existenciální nadějí, upokojí instantním optimistickým vcítěním, a pak… PRÁSK! Dramatický zlom v nazírání děje, kdy zažijeme doslova inverzní katarzi. Vlastně je to náš mozek, co se nečekaně rozprskne v časoprostoru.

    • Tedy mě padá čelist! První recenze příběhu na 50 – a na 50 slov! Díky Reyknocku.

  3. WOW!

  4. Děkuji za uznání, cítím se poctěn. Příběhy jsem uhranut od prvního okamžiku a už si neumím představit všední den bez tohoto osvěžujícího doušku tvůrčího myšlení a svobodného tvoření. Dlouho jsem se nebavil tak dobře jako při „skládání“ recenze, takže pokud čas dovolí a Múzy dopřejí, budu v tom rád pokračovat.

  5. Fakt skvely ako pribeh, tak aj recenzia! Kompliment

Napadá vás vhodný komentář?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.