Stránky s informacemi

Na těchto stránkách najdete stovky příběhů vymyšlených tak, aby měly přesně 50 slov. Napsáno pro radost z vyprávění a vítězství nad těsným limitem.

Soutěž s Nocí literatury

 

Výzva všem, kteří přísaháte na svou kreativitu!  Výzva všem, kteří máte co vyprávět!

Zapojte se do originální literární soutěže – napište svůj příběh na 50 slov. Užijete si svou kreativitu jako nikdy a když budete mít štěstí, zahlédnete při psaní samotnou podstatu Příběhu.

Soutěž se koná v rámci 6. Ročníku Noci literatury. Téma příběhů proto zní: SLOVA VE TMĚ. Přijatelný je jakýkoliv žánr, který se k tématu hodí – prosté vyprávění noční příhody, thriller, krimi, horror, milostný příběh…  Volba je na vás.

Pořadatelem soutěže je České centrum Praha ve spolupráci s weby Příběhy na padesát slov a Literární.cz. Vítězné příspěvky vybere odborná porota, ve které zasedne například zakladatel webu Příběhy na 50 slov Zdeněk Král či literární publicista Zdenko Pavelka. Vítězové získají vstup na VIP večírek Noci literatury a další literární ceny.

Uzávěrka je 1. května 2012 prodloužena do pondělí 7.5.2012! Své příspěvky zasílejte na soutez@pribehynapadesatslov.cz nebo přes kontaktní formulář našeho webu.

Na těchto stránkách samozřejmě pokračuji ve vydávání dobrých textů – včetně těch, které pošlu před porotce.

Pište a sledujte další informace na webech organizátorů. Přeji dobrou zábavu a hodně šťastných nápadů!

(Pravidla pro autory najdete v Pravidlech pro autory.)

Napadá vás vhodný komentář?

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.