První experimentální Twitteropsaní je za námi a dopadlo dobře! Porota neměla výběr vůbec lehký. V každém kole byly nejméně tři stejně dobré verze pokračování! Dohadování o tom, které pokračování je nejlepší bylo dost tuhé.  Bylo nutné brát v úvahu víc věcí, např. jsme museli brát v úvahu, jestli se na text dá zajímavě navázat a brzy ho dokončit – kdo tohle mohl uprostřed Twitteropsaní říct s určitostí. Porotci – Sylva Ficová, Zdeněk Král a Jaroslav Rudiš spolu to ale vždycky nějak zvládli.

Nakonec nám bylo líto, že to tak rychle uteklo. Ještě víc nás mrzelo, že nemůžete vidět všechny příspěvky. Mám proto pro vás návrh. Pomocí prográmku Archivist jsem dostal všechny vaše příspěvky do přehledné tabulky. (Snad nic nechybí.) A nabízím vám, abyste zkusili sestavit svou povídku, třeba i lepší než je ta, kterou dala dohromady porota. Výsledky mi pošlete přes kontaktní formulář a já je uveřejním.

Pravidla jsou prostá: zahájení musí být od J. Rudiše. Pokračování vybírejte v tom pořadí, v jakém šla kola – v tabulce je to barevně odlišeno, dá se to také poznat podle hodin; začátek nového kola byl vždy v celou. Ale nesmíme zapomenout na autory! Okopírujte celou řádku i se jménem. Tak to bude pro vás i pro mě asi nejsnazší a autoři nepřijdou o kredit.

Těším se na vaše výtvory!

Přehled příspěvků – adresa souboru (Po kliknutí se zobrazí tabulka v Google Documents.)

[box type=“info“] Víte o něčem, čím by se průběh nebo příprava Twitteropsaní dala vylepšit? Budu vděčný, když mi napíšete. (Kontaktní formulář)[/box]